Investujte s fixním úrokem 5,8% p.a.

Nemovitosti

Nemovitosti jsou optimální investicí pro dlouhodobé zhodnocení finančních prostředků. Na trhu nemovitostí působíme již více než 20 let. V týmu máme odborníky na výstavbu, provoz i prodej. Naším cílem jsou různorodé investiční příležitosti do nemovitostí v celé České republice, s vysokým výnosem a diverzifikací rizik.

Členové skupiny

Investiční skupina RN Solutions a.s. nakoupila investiční akcie fondu kvalifikovaných investorů Nemomax investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. v hodnotě 358 miliónů Kč. Fond Nemomax investuje do nákupu kapitálových společností, převážně nemovitostních, u kterých se očekává nadprůměrné zhodnocení investice. Další podstatnou činností fondu Nemomax jsou investice do investičních cenných papírů.

RN Development s.r.o.

Společnost RN Development s.r.o. je součástí investiční skupiny RN Solutions a.s. a zabývá se zejména vyhodnocováním příležitostí, přípravou investičních záměrů a realizací staveb.

RN Credit s.r.o. je součástí investiční skupiny RN Solutions a.s. Za vznikem společnosti RN Credit stála snaha o rozšíření a stabilizaci poskytovaných finančních služeb. Díky silnému kapitálovému zázemí provádíme rovněž výkupy pohledávek zajištěných nemovitostí či výkupy residenčních a komerčních nemovitostí v rámci celé České republiky. Nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je poradenství našim klientům a obchodním partnerům v oblasti investic s posouzení návratnosti vloženého kapitálu s důrazem na eliminaci rizik.

Realitní kancelář Ráj nemovitostí s.r.o. působí na trhu již více než 27 let. Nabízí komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu komerčních či residenčních nemovitostí. Klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb a spravuje reálné portfolio nemovitostí, kterému se důkladně realitní makléři společnosti věnují a znají ho na 100 %.