Investujte s fixním úrokem 5,8% p.a.

Nemovitosti

Každá investice podléhá schvalovacímu procesu investorskou komisí, jehož součástí je:

  • due diligence nemovitosti renomovanou advokátní kanceláří
  • odborná kontrola stavebně technického stavu
  • určení tržní ceny nemovitosti na základě kvalifikovaného odhadu makléře společnosti RÁJ NEMOVITOSTÍ, která je již 27 let na trhu, případně certifikovaného odhadce
  • supervize odhadu tržní ceny nemovitosti, jejíž součástí je fyzická prohlídka nemovitosti

Členové skupiny

Investiční skupina RN Solutions a.s. nakoupila investiční akcie fondu kvalifikovaných investorů Nemomax investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. v hodnotě 358 miliónů Kč. Fond Nemomax investuje do nákupu kapitálových společností, převážně nemovitostních, u kterých se očekává nadprůměrné zhodnocení investice. Další podstatnou činností fondu Nemomax jsou investice do investičních cenných papírů.

Jsme realitní kancelář s osobním přístupem ke klientům působící na trhu již 27 let. Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu komerčních či residenčních nemovitostí.  Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb a spravujeme reálné portfolio nemovitostí, kterému se důkladně věnujeme a známe ho na 100 %.

RN Credit je součástí realitní skupiny RÁJ NEMOVITOSTÍ, která působí na trhu již 27 let. Za vznikem společnosti RN Credit stála snaha o rozšíření a stabilizaci poskytovaných finančních služeb. Zajišťujeme finanční poradenství, komplexní program oddlužení domácností a fyzických osob s následným řešením do budoucna. Díky silnému kapitálovému zázemí provádíme rovněž výkupy pohledávek zajištěných nemovitostí či výkupy residenčních a komerčních nemovitostí v rámci celé České republiky. Nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je poradenství našim klientům a obchodním partnerům v oblasti investic s posouzení návratnosti vloženého kapitálu s důrazem na eliminaci rizik.