Investujte s fixním úrokem 5,8% p.a.

Nemovitosti

Každá investice podléhá schvalovacímu procesu investorskou komisí, jehož součástí je:

  • due diligence nemovitosti renomovanou advokátní kanceláří
  • odborná kontrola stavebně technického stavu
  • určení tržní ceny nemovitosti na základě kvalifikovaného odhadu makléře společnosti RÁJ NEMOVITOSTÍ, která je již 27 let na trhu, případně certifikovaného odhadce
  • supervize odhadu tržní ceny nemovitosti, jejíž součástí je fyzická prohlídka nemovitosti pracovníkem RN CREDIT

Členové skupiny

Jsme realitní kancelář s osobním přístupem ke klientům působící na trhu již 27 let. Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu komerčních či residenčních nemovitostí.  Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb a spravujeme reálné portfolio nemovitostí, kterému se důkladně věnujeme a známe ho na 100 %.

S podporou investiční skupiny RN Solutions, jejímž jsme členem, realizujeme developerské projekty a výkupy s následnou rekonstrukcí. Pro naše klienty dále nabízíme služby spojené se zhodnocením jejich kapitálu, ale i řešení tíživé finanční situace, např. oddlužením nebo výkupem jejich nemovitostí za výhodných podmínek.

RN Credit je součástí realitní skupiny RÁJ NEMOVITOSTÍ, která působí na trhu již 27 let. Za vznikem společnosti RN Credit stála snaha o rozšíření a stabilizaci poskytovaných finančních služeb. Zajišťujeme finanční poradenství, komplexní program oddlužení domácností a fyzických osob s následným řešením do budoucna. Díky silnému kapitálovému zázemí provádíme rovněž výkupy pohledávek zajištěných nemovitostí či výkupy residenčních a komerčních nemovitostí v rámci celé České republiky. Nedílnou součástí námi poskytovaných služeb je poradenství našim klientům a obchodním partnerům v oblasti investic s posouzení návratnosti vloženého kapitálu s důrazem na eliminaci rizik.