Investujte s fixním úrokem 5,8% p.a.

Development

Development Development

O projektu

V rámci dlouhodobé spolupráce s předními developery komerční a residenční výstavby, zejména v oblasti akvizic, konzultací, marketingu a výhradního prodeje bylo úspěšně realizováno více než 500 bytových jednotek a 13.000 m2 kancelářských či obchodních prostor v rozsahu investice 10 - 600 mil.

V návaznosti na získané zkušenosti probíhá příprava vlastního developmentu s očekávanou investicí 500 mil za rok 2018, zajištěnou nakoupenými nemovitostmi a reálně probíhající výstavbou.

Investujte s fixním úrokem 5,8% p.a.
  • Obor Nemovitosti
  • Datum realizace 1993-2017
  • Realizátor Ráj nemovitostí, s.r.o.
  • Počet projektů 16

Jsme realitní kancelář s osobním přístupem ke klientům působící na trhu již 27 let. Nabízíme komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu komerčních či residenčních nemovitostí.  Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb a spravujeme reálné portfolio nemovitostí, kterému se důkladně věnujeme a známe ho na 100 %.

S podporou investiční skupiny RN Solutions, jejímž jsme členem, realizujeme developerské projekty a výkupy s následnou rekonstrukcí. Pro naše klienty dále nabízíme služby spojené se zhodnocením jejich kapitálu, ale i řešení tíživé finanční situace, např. oddlužením nebo výkupem jejich nemovitostí za výhodných podmínek.

Další realizace

Výkup nemovitostí

Výkup pohledávek zajištěných nemovitostí

Investice do nemovitostí